Kaymakam Atasoy Yeni Yılı Öğrencilerle Kutladı

Muş’un Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, yatlı bölge okullarını ziyaret ederek öğrencilerin yeni yılını kutladı.Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy ve beraberindekiler, ilk olarak 1071 Yatılı Bölge Okulu’nun (YBO) hazırlamış olduğu...

Kaymakam Atasoy Yeni Yılı Öğrencilerle Kutladı
Muş’un Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, yatlı bölge okullarını ziyaret ederek öğrencilerin yeni yılını kutladı.
Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy ve beraberindekiler, ilk olarak 1071 Yatılı Bölge Okulu’nun (YBO) hazırlamış olduğu yılbaşı programına katıldı. Öğrencilerin hazırlamış oldukları çeşitli oyunları seyreden Kaymakam Atasoy, onların yeni yılını kutlayarak, iyi dilek temennisinde bulundu. Atasoy, “Sevgili öğrencilerim, sizler bizim evlatlarımızsınız. İstedim ki yeni yıla evlatlarımla birlikte gireyim. Sizler ailelerinizden uzak yeni bir yıl geçiriyorsunuz. Kendinizi sahipsiz görmeyin, bizler sizin aileniziz. Bugün yeni yılda sizlerin arasında, evlatlarımla olmaktan son derece memnunum” dedi.
Kaymakam Atasoy ve beraberindeki heyet, daha sonra Alparslan Anadolu Lisesi ile El Cezeri Fen Lisesi’ne geçerek orada yatılı kalan öğrencilerinin de yeni yıl etkinliklerini izledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327