Kaymakam Çelik, Teog Türkiye Birincisini Altınla Ödüllendirdi

Mardin’in Mazıdağı ilçe Kaymakamı Fırat Çelik, ülke genelinde TEOG sınavında Türkiye biricisi seçilen 8. sınıf öğrencisi Esra Kalın’ı makamında kabul ederek, altınla ödüllendirdi.İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Atalay, Cumhuriyet...

Kaymakam Çelik, Teog Türkiye Birincisini Altınla Ödüllendirdi
Mardin’in Mazıdağı ilçe Kaymakamı Fırat Çelik, ülke genelinde TEOG sınavında Türkiye biricisi seçilen 8. sınıf öğrencisi Esra Kalın’ı makamında kabul ederek, altınla ödüllendirdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Atalay, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Mehmet Şeyh Aydıner ve öğrenci velisi Doğan Kalın’ı da makamında kabul eden Kaymakam Çelik, TEOG sınavında tüm soruları doğru yaparak Türkiye ibrincisi olan Cumhuriyet Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Esra Kalın’ı başarısından dolayı tebrik etti. Esra Kalın’la sohbet eden Kaymakam Çelik, aynı başarıyı üniversite sınavında da göstermesini istedi. Kaymakam Çelik, "Öğrencimiz Esra Kalın’la gurur duyuyoruz. İlçemizi en güzel şekilde temsil etti. İlçemiz eğitim öğretim de çıtayı her geçen yıl daha da yükseklere çıkarıyor. Okullarımızdan da başarılı öğrencilerin çıkması bizleri memnun ediyor. Gelecek yıllarda da bu başarının artarak devam edeceğine inanıyorum" dedi.
Kaymakam Çelik, bu başarıda emeği geçen okul öğretmenlerini ve velileri de kutladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327