Kaymakam Sarı Kamuya Ait İnşaatlari Denetledi

Van’ın Tuşba Kaymakamı Musa Sarı, yapımı devam eden ve kısa bir zaman içerisinde bitirilmesi planlanan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.Tuşba Kaymakamı Musa Sarı, beraberindeki emniyet milli eğitim...

Kaymakam Sarı Kamuya Ait İnşaatlari Denetledi
Van’ın Tuşba Kaymakamı Musa Sarı, yapımı devam eden ve kısa bir zaman içerisinde bitirilmesi planlanan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Tuşba Kaymakamı Musa Sarı, beraberindeki emniyet milli eğitim müdürlüğü yetkilileriyle yapımı devam eden Tuşba Emniyet Müdürlüğü ile okul inşaatlarını inceleyerek, yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Ardından bir açıklama yapan Kaymakam Sarı, Vali Aydın Nezih Doğan’ın talimatlarıyla inşaatı devam eden kamu yatırımlarını sık sık denetleyeceklerini ifade ederek, “İlçe Emniyet Müdürlüğü binasını yaklaşık bir ay sonra teslim alacağız. Ancak okullarımızın 2015 yılında bitirilmesi planlanıyor. Yatırımların sorunsuz bir şekilde ve zamanında tamamlanması için bu denetimlerimizi devam ettireceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327