Kazada Hayatını Kaybeden Genç Toprağa Verildi

Van’ın Gürpınar ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatına kaybeden 18 yaşındaki Mazlum Tekin toprağa verildi.Dün gün akşam saatlerinde Van’ın Gürpınar ilçesinden Hakkari’ye gelmekte olan Nazım Tekin yönetimindeki...

Kazada Hayatını Kaybeden Genç Toprağa Verildi
Van’ın Gürpınar ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatına kaybeden 18 yaşındaki Mazlum Tekin toprağa verildi.
Dün gün akşam saatlerinde Van’ın Gürpınar ilçesinden Hakkari’ye gelmekte olan Nazım Tekin yönetimindeki özel araç, bilinmeyen bir nedenden dolayı karşı yönden gelen kamyonla çarpışması sonucu sürücü Tekin ve eşi yaralanırken, 18 yaşındaki oğlu Mazlum Tekin ise ağır yaralanmıştı. Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Sabah saatlerinde cenazesi büyük bir araç konvoyu ile Hakkari’ye getirilen Mazlum Tekin, Gazi Mahallesi Kopsi Aile Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.
Hakkari’de sevilen ve sayılan bir ailenin çocuğu olan ve Kıbrıs’ta Adalet Meslek Yüksek Okulu bölümü öğrencisi olan Mazlum Tekin’in ailesi ile birlikte Van’da kız kardeşinin kaydını yaptırmaya gittiği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327