Kepez’den Antalya’ya Kurban Pazarı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Varsak Menderes Mahallesi’ndeki canlı hayvan pazarını ziyaret etti.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, canlı hayvan pazarını eski Varsak Belediye Başkanı Hüseyin...

Kepez’den Antalya’ya Kurban Pazarı
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Varsak Menderes Mahallesi’ndeki canlı hayvan pazarını ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, canlı hayvan pazarını eski Varsak Belediye Başkanı Hüseyin Ayanoğlu eşliğinde gezdi. Başkan Tütüncü, bol kazançlar dileğinde bulunduğu celeplerden, hayvan fiyatlarıyla ilgili bilgi aldı. Başkan Tütüncü, hem kurbanlık almak için pazara gelen vatandaşların hem de esnafın hizmetle ilgili isteklerini de dinledi.
Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Başkan Tütüncü, Antalya’da modern bir kurban pazarına ihtiyaç duyulduğunu, her yıl farklı yerlerde farklı güçlükler içerisinde kurbanlık satışının yapıldığına işaret ederek, şunları söyledi:
“Hem esnaf güçlük çekiyor hem de vatandaşlarımız problem yaşıyor. Seçim vaatlerimiz arasında modern bir kurban pazarı ve kesim alanının yapılması da bulunuyor. Vatandaşlarımızın problemsiz şekilde kurbanlığını alabileceği modern bir tesisi Antalya’ya kazandıracağız. Tesisle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Bu dönemizde hayvan satışı yeri noktasında güzel bir tesisi Antalya’mıza armağan edeceğiz.”
Başkan Tütüncü, geçtiğimiz dönem adakta bulunan vatandaşların hayvan satın alma ve kesme ihtiyacına cevap verecek bir kurban kesim yeri meydana getirdiklerini anımsattı.Feyzi Çakmak Mahallesi’nde inşa ettikleri tesisin, vatandaşların adaklık hayvan ihtiyacına cevap verdiğine değinen Başkan Tütüncü, “Bu tesisin yanına Kurban Bayramı’nda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek güzel bir satış ve kesim alanı gerekiyor. Antalya Büyükşehir Belediyemizle el ele vererek bu çalışmayı en güzel şekilde yapacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327