Kıvanç Tatlıtuğ, 'Sarı Saruhan' karakterini anlattı

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği 'Organize İşler 2: Sazan Sarmalı' filmi 1 Şubat'ta vizyona giriyor. Filmin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ da yer alıyor. Tatlıtuğ, filmde canlandırdığı 'Sarı Saruhan' karakterini anlattı

Kıvanç Tatlıtuğ, 'Sarı Saruhan' karakterini anlattı

Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı, başrolünün yanı sıra yönetmen koltuğunda da oturduğu 'Organize İşler 2: Sazan Sarmalı' filminin 'Sarı Saruhan'ı Kıvanç Tatlıtuğ, filmi ve hayat verdiği 'Adanalı Saruhan Zincir'i anlattı.

Unutulmaz bir serüven yaşadığını belirten Tatlıtuğ, "Organize İşler gibi köklü bir filmin ikinci versiyonunda oynuyor olmak, benim için çok büyük bir mutluluk. Gurur duydum. Saruhan derin bir adam. Biraz emek verilirse çok daha güzel şeyler yapabilecek potansiyeli ve kapasitesi her zaman var, aynı zamanda zor da bir karakter.

Saruhan ve Asım karakteri üzerinde konuşursak eğer; çok komik, çok enteresan çatışmaları var onların hikayesi ve mücadelesi çok ilginç benim çok hoşuma gitti, oynarken çok güldük bunu bütün samimiyetimle söyleyebilirim hatta gülmekten bazen oynayamadık.

Bütün arkadaşlarıma buradan teşekkür ediyorum çok güzel bir serüveni yaşattıkları için ve ben de bunun parçası olduğum için. İnsanların gülebileceği, eğlenebileceği, gerçekten samimi bir şekilde kahkaha atabileceği bir işi yaptığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327