Kıvanç Tatlıtuğ'un tatili pahalıya patladı

Günlüğü 2 bin 500 euro'luk odada kalan oyuncu ve aşkı Başak Dizer, basının görüntü alamadığı otelde gönüllerince tatil yapıyor. Tatlıtuğ'un, bu tatil için şimdiden 50 bin lira harcadığı konuşuluyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un tatili pahalıya patladı
Bodrum'da 750 bin liraya ev alan Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer'in rahatı için kesenin ağzını açtı. Kıvanç, basına görüntü vermek istemeyen aşkıyla bir otelde günlük 2.500 euroya tatil yapıyor.

ÇAREYİ OTELDE BULDU

Tatlıtuğ, Yalıkavak'ta 750 bin liraya yeni aldığı evinin tadını bir türlü çıkaramadı. Bodrum'a adım atar atmaz paparazzilerin evinin önünde kendisini beklediğini gören Tatlıtuğ, sonunda çareyi otelde kalmakta buldu.

EN LÜKS OTELDE KALIYOR

Stil danışmanı aşkı Başak Dizer'le yaz boyunca tatil yapan yakışıklı oyuncu, gazetecilerle köşe kapmaca oynuyor. Bodrum'da sürekli göz hapsinde olan Tatlıtuğ, Başak Dizer'in rahat bir tatil yapabilmesi için kesenin ağzını açtı. Bodrum'un en pahalı otelinin lüks bir oda tutan Tatlıtuğ, 4 gündür burada kalıyor.

SEVGİLİSİ İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI

Günlüğü 2 bin 500 euro'luk odada kalan oyuncu ve aşkı, basının görüntü alamadığı otelde gönüllerince tatil yapıyor. Sevgilisinin rahatını düşünen Tatlıtuğ'un, bu tatil için şimdiden 50 bin lira harcadığı konuşuluyor. 
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2015, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327