Kızılpınar Çpl Umut Vermedi

Tekirdağ Liseler Arası Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği turnuvası kapsamında Kızılpınar Çok Programlı Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı ile Saray M. Elmas Arıcı Anadolu Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı karşı karşıya geldi.Karşılaşma...

Kızılpınar Çpl Umut Vermedi
Tekirdağ Liseler Arası Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği turnuvası kapsamında Kızılpınar Çok Programlı Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı ile Saray M. Elmas Arıcı Anadolu Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı karşı karşıya geldi.
Karşılaşma Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi Kapalı Spor Salonu’nda oynandı. Kızılpınar Çok Programlı Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı Amine Çelik, Gülşah Sel, Sevim Erbaşlı, İrem Şengül, Merve Koçak, Merve Ak, Helin Abbasioğulları, Sevgi Özer, Sedanur Çevrim, Zaran Berki, Şeyma Akar ve Kader Durmuş ile karşılaşmaya çıkarken, Saray M. Elmas Arıcı Anadolu Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı ise Filiz Süren, Ceyda Elmas, Ayça Elmas, Hilal Egin, Buse Balvan, Ceren D.oğlulları, İlke Ergülen, Gül Koçyiğit ve Gökçe Ayçiçek ile karşılaşmaya başladı.
Karşılaşmaya hızlı başlayan taraf, Saray M. Elmas Arıcı Anadolu Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı oldu. İlk seti 25-5 gibi büyük bir üstünlükle kazanmasını bilen Saray M. Elmas Arıcı Anadolu Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı, diğer iki seti ise 25-10 ve 25-13 kazanarak karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327