Korkuteli’nde 37 Ünite Kan, 16 Kök Hücre Bağışı Yapıldı

Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi kan bağışı kampanyasında Antalya’nın Korkuteli ilçesinde 37 ünite kan bağışı toplanırken, 16 bağışçıdan da kök hücre bağışı alındı.Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Korkuteli...

Korkuteli’nde 37 Ünite Kan, 16 Kök Hücre Bağışı Yapıldı
Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi kan bağışı kampanyasında Antalya’nın Korkuteli ilçesinde 37 ünite kan bağışı toplanırken, 16 bağışçıdan da kök hücre bağışı alındı.
Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Korkuteli Belediye Düğün Salonu’nda kan bağışı ve kök hücre bağışı aldı. Kampanya kapsamında 37 ünite kan bağışı toplanırken, 16 bağışçıdan da kök hücre bağışı alındı. Korkuteli halkının kan bağışında son derece duyarlı olduğunun altını çizen Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Doktoru Tamer Eser, "Korkuteli’ne her geldiğimizde halkımız yoğun ilgi gösteriyor. İlçeye ne zaman gelsek yoğun bir ilgi ile karşılaşıyoruz. Gayet memnun olarak dönüyoruz. Korkuteli halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi tarafından Ağustos ayı itibariyle kök hücre toplama çalışmasına başladığını ifade eden Dr. Eser, "Türk Kök Projesi" ile lösemili hastalara çare olunacağını da sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327