Korucuklular Modern Semt Pazarı İçin İmza Kampanyası Başlattılar

Sakarya’nın yeni yerleşim bölgesi olan Korucuk Mahallesinde, mahalle sakinleri modern semt pazarı kurulması için imza kampanyası başlattı.Korucuk Mahalle sakinleri TOKİ Numan Yazıcı Cami önündeki derenin ıslah edilerek mahalleye modern semt...

Korucuklular Modern Semt Pazarı İçin İmza Kampanyası Başlattılar
Sakarya’nın yeni yerleşim bölgesi olan Korucuk Mahallesinde, mahalle sakinleri modern semt pazarı kurulması için imza kampanyası başlattı.
Korucuk Mahalle sakinleri TOKİ Numan Yazıcı Cami önündeki derenin ıslah edilerek mahalleye modern semt pazarının kurulması için imza kampanyası başlattılar. Korucuk’ta kurulan pazarın yetersiz olduğunu ve Korucuk’a daha modern bir pazarın gelmesi gerektiğini ifade eden Mahalle sakinlerinden Orhan Kaya, “Korucuk Mahallesi 4136 nolu sokak üzerinde bulunan ve Toki Numan Yazıcı Cami karşısında bulunan arazinin tam ortasından geçen derenin ıslah edilerek Korucuk’a yeni bir modern semt pazarı kurulmasını istiyoruz. Çünkü burada kurulan Pazar yetersiz kalmakta. Buraya güçlü bir Pazar istiyoruz. Korucuk halkının 7 gün yararlanabilecek kapalı Pazar yerinin kurulması uygun olur. Yeri müsait. Otopark sorunu yok. Şuan kötü amaçlar için kullanılan derenin ıslah edilmesi ve ticari alana çevrilmesi gerekiyor. Bu pazara Dorukkent, yeni yapılan 467 konut sakinleri rahatça faydalanabilecek” ifadelerini kullandı.
Korucuk sakinleri toplanan imzaları Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye iletecekleri de öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327