Kozcağız’da Çalişmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Kozcağız’da kanalizasyon çalışmaları aralıksız devam ederken, ana su hatları da yenileniyor.Kozcağız Belediyesi her alanda devam eden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kanalizasyon ve Arıtma Projesi devam ederken, ileride yaşanabilecek...

Kozcağız’da Çalişmalar Tüm Hızıyla Sürüyor
Kozcağız’da kanalizasyon çalışmaları aralıksız devam ederken, ana su hatları da yenileniyor.
Kozcağız Belediyesi her alanda devam eden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kanalizasyon ve Arıtma Projesi devam ederken, ileride yaşanabilecek olumsuzluklara karşı her türlü önlem alınıyor. Yağmur suyu ve ana su borularını da yenileyen Fen İşleri ekipleri beldenin değişik yerlerinde hummalı bir şekilde çalışıyor. Kanalizasyon sonrası çamur olan yerler itfaiye ekipleri tarafından yıkanarak temizleniyor. Baraj bölgesinde meydana gelen çalışmalar nedeniyle, ya da kanalizasyon çalışmaları kapsamında oluşan su patlaklarına anında müdahale eden su işleri ekipleri gece gündüz demeden su kesintilerine müdahale ediyor.
"DUYARLI HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Konuyla ilgili açıklama yapan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, “Kanalizasyon ve Arıtma Projemiz devam ediyor. Ana cadde ve ara caddelerde devam eden kanalizasyon çalışmaları nedeniyle haliyle bozuk ve çamur olan mahallelerimiz var. Kanalizasyon çalışmaları tamamlanan yerlere en kısa sürede müdahale ediyoruz. Bunun yanında yağmur suyu hatlarını da yeniliyoruz. Çamurlanan caddelerde yol yıkama ve temizleme çalışmaları da bir yandan devam ediyor. Kanalizasyon ve Arıtma Projemiz biter bitmez ana cadde ve ara cadde yollarını yeniden yaparak Kozcağız’ı daha güzel ve modern bir hale getirmiş olacağız. Çalışmalardan dolayı çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Duyarlı halkımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327