Küçükçay’a Korkuluk

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde, DSİ Kütahya 34. Şube Müdürlüğünün Küçükçay’da gerçekleştirdiği taşkın koruma projesi çerçevesinde Meslek Yüksek Okulu Bahçesinde can ve mal güvenliği için korkuluk yapımına başlandığı...

Küçükçay’a Korkuluk
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde, DSİ Kütahya 34. Şube Müdürlüğünün Küçükçay’da gerçekleştirdiği taşkın koruma projesi çerçevesinde Meslek Yüksek Okulu Bahçesinde can ve mal güvenliği için korkuluk yapımına başlandığı bildirildi.
AK Parti İlçe Başkanı Salim Turası ile birlikte korkuluk montaj çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, “DSİ Kütahya 34. Şube Müdürlüğünün su taşkınlarını önlemek amacıyla. Küçükçay’da gerçekleştirdiği Taşkın Koruma Projesi çerçevesinde Küçükçayın geçtiği Meslek Yüksek Okulu bahçesinde can ve mal güvenliği açısından tehdit oluşturan çayın her iki kenarına 650’er metre olmak üzere toplam bin 300 metre korkuluk yapımı tamamlanmak üzeredir. Özellikle üniversite öğrencilerinin can ve mal güvenliği açısından önem taşıyan korkuluk yapımını gerçekleştiren DSİ Kütahya 34. Şube Müdürlüğüne ve katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum”dedi.(MA-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327