Kuleler Kapıcıya Sınıf Atlatacak

Başkent’in hemen her semtinde yükselmeye başlayan kule konut ve plazalar istihdama önemli katkılar sağlarken, başta kapıcılık olmak üzere bazı mesleklere de sınıf atlatacak.Kentin siluetini değiştiren kule konut, rezidans ve plaza projelerini...

Kuleler Kapıcıya Sınıf Atlatacak
Başkent’in hemen her semtinde yükselmeye başlayan kule konut ve plazalar istihdama önemli katkılar sağlarken, başta kapıcılık olmak üzere bazı mesleklere de sınıf atlatacak.
Kentin siluetini değiştiren kule konut, rezidans ve plaza projelerini hayata geçiren inşaat şirketleri, farklı işletme çözümleri ile konut sattığı müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyor. Doğru işletilen, eskimeyen projelerin çok önemli referans olacağını düşünen firmaların sunduğu güvenlik, temizlik, teknik destek gibi klasik hizmetlere çok yakın gelecekte concierge hizmeti de eklenecek. Henüz Türkçe karşılığı bulunmayan, ‘modern kapıcılık’ olarak bilinen concierge, Avrupa ve ABD’de en çok kazandıran meslekler arasında yer alıyor. Klasik kapıcılık hizmetlerinin yanı sıra resepsiyon, teslimat, çocuk bakımı, ev temizlik, yemek hazırlama, fatura, kurye, terzi-lostra, çilingir-cam değişim, oto kiralama hizmetleri conciergeler tarafından verilecek. Yabancı dil şartı aranacak conciergelerin bir başka görevi de danışmanlık olacak. Seyahat danışmanlığı, restoran-sinema seçimi, özel gün ve davet organizasyonu, çiçek ve hediye gönderim organizasyonu da conciergeler tarafından karşılanacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327