Kültür Sanat Etkinlikleri Hız Kesmiyor

Büyükşehir Belediyesi, kültür-sanat etkinlikleriyle Kayseri’nin sosyal hayata renk katmaya devam ediyor. 16-19 Ocak tarihleri arasında Melihat Gülses konseri ve "Şairlere Vefa" gecesi yapılacak. Ayrıca iki ayrı tiyatro oyunu sahnelenecek.Büyükşehir...

Kültür Sanat Etkinlikleri Hız Kesmiyor
Büyükşehir Belediyesi, kültür-sanat etkinlikleriyle Kayseri’nin sosyal hayata renk katmaya devam ediyor. 16-19 Ocak tarihleri arasında Melihat Gülses konseri ve "Şairlere Vefa" gecesi yapılacak. Ayrıca iki ayrı tiyatro oyunu sahnelenecek.
Büyükşehir Belediyesi’nin ocak ayı kültür sanat faaliyetleri sürüyor. 16 Ocak Cuma günü saat 19.30’da Şehir Tiyatrosu’ndan "Vur Emri" adlı oyun sahnelenecek. 17 Ocak Cumartesi günü ise Türk Sanat Müziğinin ünlü ismi Melihat Gülses, Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında Kayseri’ye gelecek. Melihat Gülses, Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde saat 19.30’da bir konser verecek.
18 Ocak Pazar günü ise çocuklar için "Balıklar Firarda" adlı oyun sahnelenecek. Şehir Tiyatrosu’nda sahnelenecek olan oyun saat 13.00’de başlayacak. 19 Ocak Pazartesi günü ise edebiyat ve şiir dünyasına yönelik "Şairlere Vefa" adlı şiir dinletisi gerçekleştirilecek. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan etkinlik, Şehir Tiyatrosu’nda saat 19.30’da başlayacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327