Lionlar, İlhan Şeşen, Kürşat Başar Ve Metin Uca İle Eğlendi

Adana 5 Ocak Lions Kulübü kendi aralarında düzenledikleri eğlence etkinliğinde gönüllerince eğlendi.Seyhan Oteli Balo Salonu’nda düzenlenen etkinlikte konuşan 5 Ocak Lions Kulübü Başkanı Ayşe Aslan, yıl içinde yaptıkları değişik etkinliklerde,...

Lionlar, İlhan Şeşen, Kürşat Başar Ve Metin Uca İle Eğlendi
Adana 5 Ocak Lions Kulübü kendi aralarında düzenledikleri eğlence etkinliğinde gönüllerince eğlendi.
Seyhan Oteli Balo Salonu’nda düzenlenen etkinlikte konuşan 5 Ocak Lions Kulübü Başkanı Ayşe Aslan, yıl içinde yaptıkları değişik etkinliklerde, eğitim, sağlık ve çeşitli yardımlar yaptıklarını, bunun yanı sıra birde kendi aralarında böyle bir etkinliği yapmayı uygun gördüklerini belirti. Aslan,”Bizi kırmayarak etkinliğimize katılan İlhan Şeşen, Kürşat Başar ve Metin Uca’ya teşekkür ediyoruz. Bizlere adeta bir müzik ziyafeti çektiler ve hep birlikte stres atma imkanı bulduk. Böyle bir günde bizleri yalnız bırakmayan lion ailesine teşekkür ediyorum” dedi.
Yaklaşık 2 saat kadar sahnede kalan İlhan Şeşen, Kürşat Başar ve Metin Uca geceye katılanlara müzik ziyafeti yaşattılar. İlhan Şeşen’in güzel şarkıları, Kürşat Başar saksafonu ve Metin Uca ise keyifli yorumu geceye katılanlara güzel bir gece yaşattı. Üçlü birlikte söyledikleri şarkılarla lion ailesine unutamayacakları bir gece yaşatırken, şarkı aralarında yaptıkları esprili konuşmalarla da geceye ayrı bir renk kattılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327