Lokantacılardan Zabıtaya Teşekkür

Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül ve yönetim kurulu üyeleri Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar’ı ziyaret etti. Akgül ve yönetim kurulu üyeleri Zabıta Müdürü Şişmanlar ile görüş alışverişinde bulundu.Akgül,...

Lokantacılardan Zabıtaya Teşekkür
Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül ve yönetim kurulu üyeleri Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar’ı ziyaret etti. Akgül ve yönetim kurulu üyeleri Zabıta Müdürü Şişmanlar ile görüş alışverişinde bulundu.
Akgül, Zabıta Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalardan memnun kaldıklarını belirterek, “Bazı konulardaki sorunlarımızı müdürümüz ile paylaştık. Kendisi bizi bilgilendirdi. Zabıta Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalardan memnunuz. Kendilerine çok teşekkür ederiz çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.
Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Lokantacılar Odası’nın yaptığı ziyaret bizleri fazlasıyla memnun etti. Kendileri bize işyeri ruhsatı ve bazı konularda danışarak fikirlerimizi aldılar. Lokantacılar odasıyla bundan sonra da fikir alışverişinde bulunacağız.” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327