Lounge İstanbul Sabiha Gökçen Açıldı

Türk Hava Yolları’nın, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki dış hatlar bölümünde özel yolcu salonu hizmete girdi.Türk Hava Yolları’nın başarılı iştiraklerinden olan Turkish DO&CO’nun işletmesini üstlendiği Lounge İstanbul Sabiha Gökçen...

Lounge İstanbul Sabiha Gökçen Açıldı
Türk Hava Yolları’nın, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki dış hatlar bölümünde özel yolcu salonu hizmete girdi.
Türk Hava Yolları’nın başarılı iştiraklerinden olan Turkish DO&CO’nun işletmesini üstlendiği Lounge İstanbul Sabiha Gökçen özel yolcu salonu, geleneksel tasarımıyla dikkat çekti. Mimarisinden iç tasarımına kadar tüm detaylarda azami ölçüde dikkat sarf edilerek hayata geçirilen proje Türk Hava Yolları’yla seyahat edecek yolculara keyifli bir deneyim sunması bekleniyor.
Yaklaşık 800 m2 lik alanda toplam 146 oturma kapasitesine sahip olacak proje, Lounge İstanbul konseptine uygun olarak 14 adet revaktan yapıldı. Geleneksel Türk mimarisinin vazgeçilmez unsuru revakların hâkim olduğu Lounge İstanbul Sabiha Gökçen’in içinde pide bölümü, kütüphane, bilardo bölümü, çalışma bölümü, medya ekranı, Onxy Bar (ancak şu an için mevcut değil), mescit bölümü, bebek odası duş ve wc’den ibaret olan proje yolcular için eşsiz bir ortam oluşturuyor.
Türk Hava Yolları’nın ikram partneri Turkish DO&CO tarafından yolcuların beğenisine sunulan “Lounge İstanbul Sabiha Gökçen”de yolcular, dünya mutfağından çeşitli lezzetlerin yanı sıra Türkiye’ye özgü tat ve lezzetleri ile de buluşacak. Mutfak ikram üniteleri, pide ve ızgara çeşitlerinin yer aldığı salata bölümü, baklava gibi geleneksel tatlılar ve diğer farklı lezzetleri içeren tatlı bankoları, kütüphane, medya ekranı, telekonferans salonu, bilgisayarlı çalışma alanı, şarj üniteleri, valiz bankoları ve ibadet odalarından oluşan salonda misafirlere kablosuz Wi-Fi internet hizmeti verilecek.
Türk Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki artan uçuşları ve yolcu sayısına bağlı olarak ihtiyacı karşılayacak özel yolcu salonu Lounge İstanbul Sabiha Gökçen’den bussiness seyahat eden yolcularımız ile elit plus ve elit kart sahibi yolcularımız yararlanacak. Mevcut 16 özel yolcu salonu ile hizmet veren Türk Hava Yolları, yolcularına benzersiz bir seyahat deneyimi sunmak adına geliştirdiği farklı projelere yenilerini eklemeye devam ederek Dünya’nın en iyi havayolu şirketi olma hedefi yolunda emin adımlarla ilerliyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327