Macera Parkı’nda Çalişmalar Devam Ediyor

Seçim kampanyası döneminde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün vaat ettiği 70 proje içinde yer alan Macera Parkı’nda çalışmalar devam ediyor.Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, içerisinde eğlence ve maceraya dönük aktivitelerin...

Macera Parkı’nda Çalişmalar Devam Ediyor
Seçim kampanyası döneminde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün vaat ettiği 70 proje içinde yer alan Macera Parkı’nda çalışmalar devam ediyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, içerisinde eğlence ve maceraya dönük aktivitelerin yer alacağı parkın yapımını sürdürüyor. Kepezüstü’nde 60 dönümlük alana kurulacak Macera Parkı’nda son olarak zemin düzenleme ve alt yapı çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu belirtilirken, zemin çalışmalarında sona gelinen parkta daha sonra ise eğlenceye dönük aktivitelerin yapımına başlanacağı bildirildi.
Tırmanma duvarı, atlama kulesi, ağaçlar arası ip parkuru, yer oyunları, kaykay pistleri, süs havuzu ve spor alanlarının yer alacağı parkın, doğayla iç içe bir ortamda Antalyalılara hem eğlence hem de macera sunacağını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Ormanlık alana zarar vermeden çalışmalarımız devam ediyor. Antalya’da maceranın yeni adresi bu park olacak” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327