Magazin gündemini sarsan dedikodu

Dün magazin gündemine Elif Gönlüm ile Gül Gölge Saygı hakkında ortaya atılan şok bir iddia damga vurdu.

Magazin gündemini sarsan dedikodu

Bir internet sitesinde 'MagaGenius' rumuzuyla yazılar yazan gizemli kişinin iddiası ortalığı karıştırırken sosyetiklerin gündemine debu skandal yerleşti. Buna göre; yıllardır yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen hatta birbirleriyle arkadaştan öte iki kardeş gibi olan Gönlüm ile Saygı'nın arası geçtiğimiz aylarda bozuldu.

Birbirleriyle şimdilerde kanlı bıçaklı olan Elif Gönlüm ile Gül Gölge Saygı'nın arası ise internet sitesinde yer alan iddiaya göre Milli basketbolcu Kerem Gönlüm yüzünden açıldı.

En yakın dostu Saygı'nın yaklaşık 10 yıllık eşine 'özel mesajlar' yolladığını gören Elif Gönlüm, kıskançlık krizine girdi. İddiaya göre Kerem Gönlüm'ün telefonunda Gül Gölge Saygı'dan gelen özel mesajları gören Elif Gönlüm, eşini aşırı kıskanıp Saygı'yla olan dostluğunu bitirmiş.

Bununla da yetinmeyen Gönlüm, arkadaşlarına olan biteni anlatarak onları uyarmış. Bir daha Gül Gölge'nin katılacağı hiçbir davete gitmeyeceğini söyleyen Elif Gönlüm, bazı arkadaşlarından da taraf olmalarını rica etmiş. Cemiyet hayatında kutuplaşma yaratan bu küslük üzerine bazı sosyetikler Gönlüm'ün, bazıları ise Saygı'nın yanında yer almış.

Yine dedikodulara göre; Elif Gönlüm'ün kendisi için söylediklerini duyan ve Murat Saygı ile evli olan Gül Gölge de çevresine "Bu iş uzarsa kendisiyle mahkemede hesaplaşacağım" diyerek kızgınlığını dile getiriyor.

Aylardır hiçbir şekilde aynı ortamda bulunmayan Elif Gönlüm ile Gül Gölge Saygı, önceki haftalarda bir sergide karşı karşıya geldi. Gönlüm ile Saygı, ortak dostlarının ısrarına rağmen kesinlikle göz göze dahi gelmedi.


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327