Mahsun Kırmızıgül'den hayranlarını üzen haraket

Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül Bolu'ya yeni filmi ’Mucize’nin gösterimine katıldıktan sonra imza dağıtmadan gitmesi hayranlarını üzdü.

Mahsun Kırmızıgül'den hayranlarını üzen haraket
Bolu'ya Mucize’ filminin gösterimi için giden Mahsun Kırmızıgül kısa bir konuşma yaptıktan sonra programda olmasına rağmen imza dağıtmadan ayrılınca, hayranlarını hayal kırıklıklığı yaşattı.

Highway adlıalışveriş merkezine gelen Mahsun Kırmızıgül ile Ali Sürmeli ’Mucize’ filminin gösterimine katıldı.

İmza günü ve söyleşi için günler öncesinden tanıtımlar yapılırken, alışveriş merkezinin içindeki sinemanın önünde platform kuruldu. Yaklaşık 200 kişi Mahsun Kırmızıgül ve oyuncuları görmek için platformun önünde beklerken, Mahsun Kırmızıgül ve Ali Sürmeli filmin gösterildiği salona girdiler. Filmi izleyenler karşılarında Mahsun Kırmızıgül ve Ali Sürmeli’yi görmenin sevincini yaşadı. Mahsun Kırmızıgül ve Ali Sürmeli izleyicilerle kısa süre sohbet ettikten sonra söyleşi ve imza günü için platformun bulunduğu alana giderken, sevgi gösterilerinde bulunan hayranlarını selamladılar.Filmin Avrupa’nın bazı kentleriyle Türkiye’de gösterime girdiğini belirten Mahsun Kırmızıgül, "Filmi şu ana kadar 3 milyon kişi izledi. Film artık bizden çıktı ve artık bu filmin sahibi sizsiniz. Çok teşekkürler" dedi. Yaklaşık 4 dakika sahnede kalan Mahsun Kırmızıgül’ün kısa konuşmasının ardından gideceğini söylemesi, hayranlarını şaşkına çevirdi. Filmin broşürlerini ünlü sanatçıya imzalatmak ve söyleşide sohbet etmek için bekleyen hayranları Mahsun Kırmızgül’ün apar topar gitmesinin şaşkınlığını yaşadı. Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327