Malazgirt’te Bahar Havası

MUŞ (İHA) – Ülkenin büyük bölümünde kar yağışı etkili olurken, Muş’un Malazgirt ilçesinde ise bahardan kalma günler yaşanıyor.İstanbul, Çanakkale, Eskişehir ve İzmir başta olmak üzere birçok ilde kar yağışı ve soğuk hava etkili...

Malazgirt’te Bahar Havası
MUŞ (İHA) – Ülkenin büyük bölümünde kar yağışı etkili olurken, Muş’un Malazgirt ilçesinde ise bahardan kalma günler yaşanıyor.
İstanbul, Çanakkale, Eskişehir ve İzmir başta olmak üzere birçok ilde kar yağışı ve soğuk hava etkili olurken, Malazgirt ilçesinde ise vatandaşlar dışarıda oturarak güneşli havada çay içip sohbet etmenin keyfini çıkarıyor. Son yılların en sıcak kış mevsimini yaşadıklarını söyleyen vatandaşlar, hava şartlarının böyle devam etmesinin en çok maddi durumu iyi olmayanları sevindirdiğini söylediler. Her yıl bu aylarda yerde metrelerce kar olduğunu kaydeden vatandaşlar, bu yıl havaların çok güzel geçtiğini belirtiler.
Güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, çay bahçelerinde sohbet edip, sıcak havanın tadını çıkardılar. Vatandaşlardan Enes Keçeci, kış mevsiminde dışarıda güneşin altında çay içmenin sevindirici bir durum olduğunu vurguladı.
Ahmet Tekin ise, güneşin tadını çıkardıklarını kaydederek, 2015 yılının hem güneşli hem da barış dolu geçmesi temennisinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327