Mali Müşavirlere Torba Yasa Anlatıldı

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından, kamuoyunda torba yasa olarak bilinen, 6552 sayılı iş kanunu ile bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılması ile bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanunla...

Mali Müşavirlere Torba Yasa Anlatıldı
Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından, kamuoyunda torba yasa olarak bilinen, 6552 sayılı iş kanunu ile bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılması ile bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanunla ilgili, Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Odası’na (SMMMO) Seminer verildi.
Şanlıurfa SMMMO Konferans Salonunda, 28 Eylül 2014 tarihinde verilen seminere, Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, İl Müdür Yardımcıları Hakan Hastürk, Bilal Akgün, Şanlıurfa SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Taş ile Mali Müşavirler katıldı.
Düzenlenen seminerde konuşan İl Müdürü İsmail Ünlü, Sivil Toplum Kuruluşlarını bilgilendirerek, yapılandırmayı sorunsuz bir şekilde tamamlamayı hedeflediklerini ifade etti.
Sosyal Güvenlik Reformunun getirdiği yenilikler, resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 6552 sayılı yasaya istinaden getirilen yapılandırma hakkında Mali Müşavirler bilgilendirildi.
Bilgilendirme toplantısında sunum yapan İl Müdür Yardımcıları Hakan Hastürk, Bilal Akgün katılımcıların sorularını yanıtladı. Verilen seminerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Nihat Taş, İl Müdürü İsmail Ünlü’ye ve İl Müdür Yardımcıları Hakan Hastürk, Bilal Akgün’e, verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327