Manisa Nüfus Müdürleri Sarıgöl’de Bir Araya Geldi

Manisa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Berrin Özmutlu başkanlığında, Manisa’nın 17 ilçe nüfus müdürü Sarıgöl’de düzenlenen toplantıda buluştu.Manisa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Berrin Özmutlu ve 17 ilçe nüfus müdürü...

Manisa Nüfus Müdürleri Sarıgöl’de Bir Araya Geldi
Manisa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Berrin Özmutlu başkanlığında, Manisa’nın 17 ilçe nüfus müdürü Sarıgöl’de düzenlenen toplantıda buluştu.
Manisa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Berrin Özmutlu ve 17 ilçe nüfus müdürü Sarıgöl’de toplantı yaptı. Özmutlu, ’’Manisa genelinde görev yapmakta olan ilçe nüfus müdürlerimizin tanışmaları, kaynaşmaları ve ilçelerimiz adına her ay bir ilçemizde mesleki toplantı yapmaya başlattık. İlkini Köprübaşı ilçemizde yaptık. İkincisini Sarıgöl’de yapmamızın sebebi ise Sarıgöl’e yeni atanan arkadaşımız İlvan Kırdağ’ın ilçe nüfus müdürlüğünde düzenlediği yeni dizaynı diğer ilçe müdürlerimizin yerinde görmeleridir. İlçelerde yaptığımız toplantılarda hizmet içi eğitimlere yer veriyor, mesleki konuları masaya yatırıyoruz. Toplantı sonunda ilçe gezileri yapılarak ilçeyi tanıyoruz’’ dedi. Sarıgöl İlçe Nüfus Müdürü İlvan Kırdağ da yaptığı açıklamada ’’İlçemizde böyle bir toplantıya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duydum. Görev arkadaşlarımı tanıma fırsatı buldum’’dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327