MARDİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE VEDA ZİYARETİ

Eğitim-Bir-Sen Mardin Şubesi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mevlüt Kuntoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.Eğitim-Bir-Sen Mardin ve ilçe şube başkanları, İl Milli Eğitim Müdürü iken Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak...

MARDİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE VEDA ZİYARETİ
Eğitim-Bir-Sen Mardin Şubesi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mevlüt Kuntoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.
Eğitim-Bir-Sen Mardin ve ilçe şube başkanları, İl Milli Eğitim Müdürü iken Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mevlüt Kuntoğlu’na veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Eğitim-Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, eğitimde bir ivmenin kazanıldığını ve yakalanan ivmenin düşmemesi gerektiğini dile getirdi. Mardin’de yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkürü bir borç bildiklerini vurgulayan Değer, “2 yıldır Mardin’de yapmış güzel çalışmalarla projelere imza attınız. Gittiğiniz ilin eğitimine ivme kazandıracağınıza inanıyoruz” dedi.
Ziyaret için teşekkürlerini heyete ileten İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Mardin’e geldiğinden beri elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştığını ve bundan da büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Güzel proje ve çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Yeni görev yerimizde de milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Değer ziyaretin sonunda Mevlüt Kuntoğlu’na plaket takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327