Megadeth Efsanesi Hard Rock İstanbul’da

Rock Off Festivali kapsamında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen Megadeth konserinin ardından, grubun üyeleri Hard Rock Cafe İstanbul’da düzenlenen after partide sevenleriyle buluştu.ock Off Festivali kapsamında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen...

Megadeth Efsanesi Hard Rock İstanbul’da
Rock Off Festivali kapsamında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen Megadeth konserinin ardından, grubun üyeleri Hard Rock Cafe İstanbul’da düzenlenen after partide sevenleriyle buluştu.
ock Off Festivali kapsamında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen Megadeth konserinin ardından, grubun üyeleri düzenlenen after partide sevenleriyle buluştu. Efsane grubun vokalisti Dave Mustain’in Hard Rock Cafe Istanbul T-shirt’ü giyerek sahne aldığı grup “She Wolf” ve “Symphony of Destruction” gibi parçalarını canlı olarak seslendirdi ve Hard Rock Cafe Istanbul sahnesi unutulmazları arasına girdi.
Hard Rock Cafe Istanbul simgeleşmiş İstiklal Caddesi ve İstanbul’un göbeğindeki canlı müzik merkezine yakın konumuyla Aralık 2013 tarihinde açılmasının ardından birçok etkinlik ve her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirdiği Live Music konserleriyle eğlence sektöründe ismini duyurmaya devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327