Menderes’e Modern Taksi Durakları Geliyor

İzmir Menderes’te başlatılan taksi duraklarının yenilenmesi çalışmaları kapsamında ilk taksi durağının açılışı yapıldı.Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki taksi duraklarının yenilenmesi kapsamında, hizmete giren Menderes Taksi...

Menderes’e Modern Taksi Durakları Geliyor
İzmir Menderes’te başlatılan taksi duraklarının yenilenmesi çalışmaları kapsamında ilk taksi durağının açılışı yapıldı.
Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki taksi duraklarının yenilenmesi kapsamında, hizmete giren Menderes Taksi Durağı’nın açılışı, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ve İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (İESOB) Zekeriya Mutlu’nun katılımı ile birlikte gerçekleştirildi. Verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Soylu, “Millete hizmet noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Biz yola çıktığımızda ’ne aldanan olacağız ne de aldatan olacağız’ demiştik. İşte bu sözümüzü tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim tek gayemiz insanımıza, memleketimize hizmet etmek. Bu amaçla yola çıktık ve geldiğimiz noktada vermiş olduğumuz sözlerimizi tek tek yerine getiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren başlattığımız çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz. Geride bıraktığımız süreçte birçok sözümüzü yerine getirdik. Allah izin verirse beş yıllık sürede vermiş olduğumuz bütün sözleri yerine getireceğiz. Bugün de taksici esnafımıza verdiğimiz sözümüzü tutuyoruz. Onların modern ortamlarda hizmet sunması bizim içinde önemli. Hem Menderesli kardeşlerime hem de ilçemize gelen yerli ve yabancı turistlere iyi bir hizmet vermek adına atmış olduğumuz adım hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
İESOB Başkanı Zekeri Mutlu ise, ilçeye kazandırılan modern taksi durağı için Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’ya teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327