Meslek Yüksekokulu İçin Teşekkür Mesajı Yayınladı

Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu’na 2015-2016 eğitim-öğretim yılında açılacak olan yeni bölüm olan İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı programının YÖK tarafından onaylanması...

Meslek Yüksekokulu İçin Teşekkür Mesajı Yayınladı
Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu’na 2015-2016 eğitim-öğretim yılında açılacak olan yeni bölüm olan İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı programının YÖK tarafından onaylanması ile ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı.
Mesajında Başkan Erdoğan, “Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksek Okulumuza İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümü hayırlı olsun. İlçemizin yüz akı olan Pazarlar Meslek Yüksekokuluna İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı programının önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren açılacak olmasından dolayı memnuniyetimi bildiririm. Yüksekokulumuza İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümü açılmasında emeği geçen başta Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan’a, Pazarlar Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karahan’a, Sekreter Mustafa Akgüneş’e, Pazarlar Meslek Yüksekokulu personeline ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.(MB-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327