MHP’DE İL BAŞKANLIĞI İÇİN İLK ADAY MEHMET ERDEM

8 Şubat’ta yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı kongresi için Mehmet Erdem parti binasında basın toplantısı yaparak adaylığını açıkladı.İl Başkanlığına aday olmasındaki en büyük etkenlerden birinin...

MHP’DE İL BAŞKANLIĞI İÇİN İLK ADAY MEHMET ERDEM
8 Şubat’ta yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı kongresi için Mehmet Erdem parti binasında basın toplantısı yaparak adaylığını açıkladı.
İl Başkanlığına aday olmasındaki en büyük etkenlerden birinin 15 yıldır Malatya İl Başkanlığı görevinde görev aldığını ifade eden Mehmet Erdem, “Bu süre içerisinde başta camiamızın bütün elemanlarının Malatya’daki tanıdığımız esnaflarımızın, memurlarımızın, işçilerimizin göstermiş olduğu teveccühten dolayı bende Malatya’ya bu görevi yapmak için bu gösterilen teveccühe karşılık olarak kendilerine Allah rızası için hizmet etmek için bu kutsal göreve talip oldum” dedi.
Ülkücü hareketin binlerce yıla dayanan bir hareket olduğunu ifade eden Erdem, “Eğer delegelerimiz teveccüh gösterir seçerlerse tarafsız bir şekilde bugüne kadar herkesi kucakladım hiçbir zaman kimseyi ötelemedim ayrıştırmadım benim hiçbir dedikodum yoktur. Bütün dava arkadaşlarım ve Malatyalılar şahittir. İnşallah faydalı olacağımı düşünüyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327