Mhp’den İl Emniyet Müdürü Demir’e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale Belediye meclis üyeleri, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i makamında ziyaret etti.MHP Pamukkale Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Ahmet Durmaz, Denizli’nin asayiş ve güvenliği konusunda yaptığı...

Mhp’den İl Emniyet Müdürü Demir’e Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale Belediye meclis üyeleri, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i makamında ziyaret etti.
MHP Pamukkale Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Ahmet Durmaz, Denizli’nin asayiş ve güvenliği konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’e teşekkür ederek, "Müdürümüzün ilimizde göreve başladığı günden bu yana özellikle hırsızlık olaylarının önemli oranda azaldığı görüyoruz. İlimizin daha huzurlu ve güvenli olmasında biz de üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz" dedi.
İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir de ziyaretlerinden dolayı MHP heyetine teşekkür etti. Demir, Denizli’nin huzur ve güvenliği için yoğun mesai harcadıklarını ve halktan büyük destek gördüklerini belirterek, "Bu destek bize güç veriyor. Şahsım ve personelim adına Denizli halkımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327