Mhp’den Şehitler İçin Mevlit

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir Odunpazarı İlçe Teşkilatı tarafından Eskişehirli Şehit Astsubay Ömer Burak Öğüt ve tüm şehitler için mevlit okutuldu.Orhangazi mahallesindeki Ömür Camii’nde, MHP Odunpazarı İlçe Teşkilatı...

Mhp’den Şehitler İçin Mevlit
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir Odunpazarı İlçe Teşkilatı tarafından Eskişehirli Şehit Astsubay Ömer Burak Öğüt ve tüm şehitler için mevlit okutuldu.
Orhangazi mahallesindeki Ömür Camii’nde, MHP Odunpazarı İlçe Teşkilatı ve mahalle temsilcilerinin katkılarıyla şehitler için okutulan mevlitte, camiye giren camiye halkına mevlit şekeri ve gül suyu ikram edildi. Eskişehirli Şehit Astsubay Ömer Burak Öğüt ve tüm şehitler için mevlit okutuldu ve dualar edildi.
Şehitlerimiz için okunan mevlitle ilgili açıklama yapan MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Serdar Ulucan, ’’Mevlitte şehitlerin ruhuna Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi. Mevlite katılan şehit yakınlarının duygulandıkları gözlendi. Şehitlerimiz bizim baş tacımız. Onlar için ne yapsak azdır. Hepsine minnet borcumuz var. Hepsine Allah’tan rahmet diliyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327