MHP’Lİ ÖZBAYRAM’DAN İHA’YA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Manisa Milletvekili Aday Adayı olması beklenen Ali Özbayram, İhlas Haber Ajansı (İHA) Manisa İl Temsilciliğini ziyaret etti.İHA İzmir Bölge Müdürü Özcan Aydın, yaklaşan genel seçimler öncesi MHP’den...

MHP’Lİ ÖZBAYRAM’DAN İHA’YA ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Manisa Milletvekili Aday Adayı olması beklenen Ali Özbayram, İhlas Haber Ajansı (İHA) Manisa İl Temsilciliğini ziyaret etti.
İHA İzmir Bölge Müdürü Özcan Aydın, yaklaşan genel seçimler öncesi MHP’den Milletvekili Aday Adayı olması beklenen eğitimci Ali Özbayram’ı, İHA’nın Manisa bürosunda ağırladı. Ziyarette, İHA Manisa muhabirleri Önder Aydın ve Sadık Cangel de hazır bulundu. İHA’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Özbayram, “Geçmişte görev yaptığım diğer şehirlerde haber konusunda İHA’nın çok desteğini gördüm. Bu zamana kadar hep dostane ilişkiler içerisinde olduk. Bu sürecin bundan sonra da aynı şekilde devam etmesini temenni ederim.” dedi. Önümüzdeki genel seçimlerde isminin kamuoyunda MHP’den aday adayı olarak geçmesiyle ilgili konuşan Özbayram, “Yaklaşık 15 yıldır eğitim camiasının yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşunda görev yaptım. Karabük’te Ülkü Ocakları Başkanlığı ve çeşitli kademelerde görevlerde bulundum. Kamuoyunda ismimizin milletvekilli adayı olarak geçmesi elbette bizi memnun ediyor. Bu ülkenin namuslu, şerefli güzel insanlarına mecliste de hizmet etmekten memnuniyet duyarız.”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İHA İzmir Bölge Müdürü Özcan ise Ali Özbayram’a başarılar dileyerek, İHA’nın çalışmaları hakkında bilgi verdi.
ALİ ÖZBAYRAM KİMDİR?
1976 yılında Manisa’nın Salihli ilçesinde dünyaya gelen Ali Özbayram, ilk, orta ve lise tahsilini Salihli’de tamamladıktan sonra 1994 yılında Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ni kazanarak burada eğitim görmeye başladı. 1998 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl milli eğitim camiasına katılan Özbayram, öğretmen olarak görev yapmaya başladı. Yaklaşık 15 yıldır eğitim camiasının yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşunda görev alarak sosyal projeleri hayata geçiren Özbayram, halen öğretmenlik görevine devam ediyor. Karabük’te Ülkü Ocakları Başkanlığı ve ocakta çeşitli kademelerde görev yapan Özbayram’ın Şubat ayında memurluktan istifa ederek Manisa’da MHP’den Milletvekili aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327