Milletvekili Bakır, Çarşi Esnafını Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında çarşı esnafını ziyaret eden, AK Parti Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, seçimde Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.Beraberindeki heyetle birlikte,...

Milletvekili Bakır, Çarşi Esnafını Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında çarşı esnafını ziyaret eden, AK Parti Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, seçimde Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.
Beraberindeki heyetle birlikte, Atatürk Bulvarı, Düvenönü, 27 Mayıs Caddesi, Kazancılar ve Kapalı Çarşı ile Cumhuriyet Mahallesi üzerindeki esnafları ziyaret eden AK Parti Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kayseri önemli bir destek verdi. Tüm Kayserili ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kayseri yine kendisine yakışanı yaptı. Milletin adamını cumhurbaşkanı yaptı” dedi.
Esnaf ziyaretlerinde sorun ve talepleri de dinleyen Bakır, yaklaşık bir hafta, 10 gün daha Kayseri’de bulunacağını, bu süre içerisinde de parti tarafından yapılacak çeşitli toplantı ve programlara katılmaya çalışacağını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327