Milletvekili Çinar, Valilik Ziyaretinde Bulundu

MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Vali Şehmus Günaydın’ı makamında ziyaret etti.İlk olarak Vali Şehmus Günaydın’ı makamında nezaket ziyaretinde bulunan Emin Çınar’a ziyaretlerinde MHP Kastamonu İl Başkanı İlhan Engin ve MHP Merkez...

Milletvekili Çinar, Valilik Ziyaretinde Bulundu
MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Vali Şehmus Günaydın’ı makamında ziyaret etti.
İlk olarak Vali Şehmus Günaydın’ı makamında nezaket ziyaretinde bulunan Emin Çınar’a ziyaretlerinde MHP Kastamonu İl Başkanı İlhan Engin ve MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Kurtçu da eşlik etti. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun Kastamonu’ya gelerek temellerini attığı yeni 400 yataklı devlet hastanesi inşaatının hayır olması temennisinde bulunan Emin Çınar, Vali Günaydın’dan sağlık alanında hizmet vermek için yapılan ve şuanda atıl vaziyette bekleyen Kastamonu Tıp Fakültesi’nin de en kısa sürede Kastamonu’ya kazandırılması için talepte bulundu.
Her iki konunun da yakından takipçisi olacağını söyleyen Çınar, daha sonra Diyarbakır Vali Yardımcılığından Kastamonu’ya atanan Vali Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Iğdır Vali Yardımcılığından Kastamonu’ya gelen Vali Yardımcısı Şenol Kaya’yı da ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327