Milliler, Dansta Avrupa Üçüncüsü Oldu

IDO Avrupa Salsa Dans Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden milli dansçılar Cem Demir ile Melisa Sahra, önemli bir başarıya imza atarak Avrupa üçüncüsü olurken, Bakan Çağatay Kılıç bir tebrik mesajı yayımladı.Bosna Hersek’in Sarajevo...

Milliler, Dansta Avrupa Üçüncüsü Oldu
IDO Avrupa Salsa Dans Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden milli dansçılar Cem Demir ile Melisa Sahra, önemli bir başarıya imza atarak Avrupa üçüncüsü olurken, Bakan Çağatay Kılıç bir tebrik mesajı yayımladı.
Bosna Hersek’in Sarajevo kentinde 18-19 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen IDO Avrupa Salsa Dans Şampiyonası, 6 ülkeden 40 sporcuyu ağırladı.
Yetişkinler kategorisinde mücadele eden dansçılar Cem Demir ve Melisa Sahra, Avrupa üçüncüsü olarak, bronz madalyaya uzanan taraf oldu.
“ÜLKEMİZİN BAŞARI İVMESİNİN BİR YANSIMASI DA DANSTA GELDİ”
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Demir ve Sahra çiftinin başarısı için tebrik mesajı yayımladı. Bakan Çağatay Kılıç’ın tebrik mesajı şöyle:
“Sporcularımız özellikle son dönemlerde çok sayıda uluslararası spor organizasyonunda tarihi başarılara imza atarak, bayrağımızı dalgalandırıyor. Bu kapsamda hemen her branşta Türk sporunun kazanmış olduğu başarı ivmesinin bir yansıması da dansta geldi. IDO Avrupa Salsa Dans Şampiyonası’na yoğun bir çalışma programıyla hazırlanan milli dans sporcularımız Cem Demir ve Melisa Sahra, çalışmalarının meyvelerini Avrupa üçüncüsü olarak topladı. Bronz madalya kazanan genç sporcularımızı, Milli Takım Antrenörümüz Aytunç Bentürk’ü ve başarı basamaklarının bir bir çıkılmasında emeği geçen herkesi yürekten tebrik eder, başarılarının daim olmasını dilerim.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327