Muhtarlar Derneğinden Tezsever’e Ziyaret

Karabük Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve dernek üyesi muhtarlar Karabük Emniyet Müdür Dr. Serhat Tezsever’i makamında ziyaret etti.Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı, yeni hizmet binalarının hayırlı...

Muhtarlar Derneğinden Tezsever’e Ziyaret
Karabük Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve dernek üyesi muhtarlar Karabük Emniyet Müdür Dr. Serhat Tezsever’i makamında ziyaret etti.
Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı, yeni hizmet binalarının hayırlı olmasını dileyerek, kent genelinde güven ve huzur ortamının sağladıklarından dolayı Tezsever’e teşekkür etti.
Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever ise, mahalle muhtarlarının emniyet işlerinde ilk önce iletişime geçtikleri ve mahallede oluşabilecek sorunlarla ilgili bilgi aldıkları kişiler olduğunu söyledi.
Muhtarların isteklerini de değerlendirdiklerini belirten Tezsever, " Muhtarlarımız bizlere her zaman yardımcı oluyorlar. Biz onların istek ve arzularını dikkate alıyoruz. Mahallerden sağlanan emniyet ilk olarak onların vasıtası ile oluyor. Mahalle muhtarları görev yaptıkları yerlerde gören gözlerimiz. Mahalle sakinlerinin huzur ve sükuneti için her türlü emniyet tedbirlerini aldık" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327