Muhteşem Yüzyıl'a tarihi teklif

Dünyaca ünlü History Channel'ın yetkilileri, diziye kanallarında yer vermek için kolları sıvadı.

Muhteşem Yüzyıl'a tarihi teklif

Ekran fenomeni dizi ABD'lileri de cezbetti. Bu akşamki 139'uncu bölümüyle ekranlara veda edecek olan 'Muhteşem Yüzyıl', dünyaca ünlü Amerikan tarih kanalı History Channel yetkililerinin de ilgisini çekti. Toplamda 300 milyonu aşkın izleyiciyle buluşan diziye yer vermek isteyen kanal yöneticileri, yapımcı Timur Savcı'dan randevu istedi.

İSTANBUL'DA GÖRÜŞME

Şu sıralarda İstanbul'da bulundukları konuşulan History Channel yetkililerinin, bürokratlarla da görüştüğü iddia edildi.
Yayınlandığı her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen 'Muhteşem Yüzyıl'da, Mohaç Meydan Muharebesi'nden, Budin Savaşı'na kadar tarihe yön veren hadiseler konu ediliyor.

SÜLEYMAN'IN SON SEFERİ

Muhteşem Yüzyıl'ın 4 yıllık ekran macerası bu akşam sona eriyor. Final bölümünde Kanuni Sultan Süleyman son seferine çıkacak ve hayata gözlerini yumacak.

SET BİTTİ TATİL ZAMANI

QUALITY of Magazine Dergisi, yılın en iyilerini ödüllendirdi. Su Ada’daki törende Bergüzar Korel 'En İyi Kadın Oyuncu’ seçildi. Güzel oyuncu, "Halit'in ‘Muhteşem Yüzyıl’ macerası bitiyor. Ailece tatile gideceğiz çünkü çok yorulduk" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2014, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327