Müsiad Eskişehir Şubesi Yeni Binası Törenle Açıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi’nin yeni dernek binası törenle hizmete açıldı.Sivrihisar Caddesi üzerindeki binanın açılış töreninde konuşan MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD’ın 25 yılı...

Müsiad Eskişehir Şubesi Yeni Binası Törenle Açıldı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi’nin yeni dernek binası törenle hizmete açıldı.
Sivrihisar Caddesi üzerindeki binanın açılış töreninde konuşan MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD’ın 25 yılı geride bıraktığını hatırlattı. Olpak, “Eskişehir Şubesi’nin 17 yıldır hizmet verdiğini dile getiren Olpak, "Genel Merkez olarak 25 yılımızı geride bıraktık. Elbette mekanlar birinci derecede öncelikli olmasa da faaliyetlerimizi gerçekleştirme noktasında daha güzel yerleri hak etmek gönlümüzden geçenlerdir. 17 yıldır faaliyette olan Eskişehir şubemizin bu güzel mekanda siz Eskişehirli dostlarımızın ve sanayicilerimizin hizmetinde olacağının sevinci ve gururuyla katılımınıza teşekkür ediyorum” dedi.
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ise konuşmasında, iş adamlarının ülkeyi daha ileriye götürme çabalarının gurur verici olduğunu dile getirdi. Vali Tuna, “Eskişehir sanayici ve iş adamlarımızın yapacağı çalışma noktasında 2015 senesinde önemli bir atağa geçecek ve ülkemizin 2023 ve daha sonraki vizyonlarını gerçekleştirmesinde onlardan çok şey bekliyoruz. Kendilerini takdir ediyoruz. Hepsinin başımızın üzerinde yeri var. Onlara elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz" diye konuştu.
MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Vahap Satıcıoğlu da yeni hizmet binasının kendilerine ait olduğunu anlatarak, açılışa katılanlara teşekkür etti.
Konuşmaların ardından duaların okunması ile kurdele kesilerek hizmet binasının açılışı gerçekleşti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327