Ntb Başkanı Salaş’ın 30 Ağustos Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle yazılı kutlama mesajı yayımladı.30 Ağustos zaferinin milletimizin egemenliğini kayıtsız şartsız tüm dünyaya haykırışı olduğunu...

Ntb Başkanı Salaş’ın 30 Ağustos Mesajı
Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle yazılı kutlama mesajı yayımladı.
30 Ağustos zaferinin milletimizin egemenliğini kayıtsız şartsız tüm dünyaya haykırışı olduğunu belirten Başkan Salaş mesajında şu ifadelere yer verdi:
“30 Ağustos 1922 tarihi kahraman Mehmetçiklerimizin vatan sevgisinin büyüklüğünü dünyaya kabul ettirdiği ve milletimiz için umutsuzluğun sona erdiği, özlemlerin düş olmaktan çıktığı bir tarih olmuştur. Bu zafer; Türk milletini yok etmeye çalışan emperyalizme karşı milletimizin ebedi bekasının en önemli göstergesidir.Birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde; Kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, bu zafer ile tarihte eşine az rastlanır ve tüm mazlum halklara da örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş olan milletimiz, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Bu büyük gün vesilesi ile milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, yüce rabbimizden aziz şehitlerimize rahmet diliyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327