Nto’dan Üniversite Öğrencilerine Girişimcilik Dersi

Nazilli Ticaret Odası yetkilileri, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) bünyesinde verilen girişimcilik derslerine katılarak geleceğin girişimcilerine sunulan devlet imkanlarını anlattı.Yapılan...

Nto’dan Üniversite Öğrencilerine Girişimcilik Dersi
Nazilli Ticaret Odası yetkilileri, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) bünyesinde verilen girişimcilik derslerine katılarak geleceğin girişimcilerine sunulan devlet imkanlarını anlattı.
Yapılan tanıtım çalışmalarının öğrencilere pratik uygulamaların doğrudan aktarılması için son derece önemli olduğunu dile getiren Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; “Yönetim Kurulumuz göreve geldiği günden bu güne kadar üniversite öğrencilerinin müteşebbislerle iç içe bir eğitim hayatı geçirmesini savunmaktadır. Öğrenci arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz proje ekibimiz de 7 iş planını hazırlayıp komisyona sunarak hepsinden başarılı sonuçlar elde etmişlerdir. Bu anlamda öğrenci arkadaşlarımız uygulamalı eğitimlerle son derece hızlı bir eğitim sürecinden geçmektedirler. Bu sürecin sonunda iş hayatına atılacak olan arkadaşlarım muhakkak ki daha kolay ve yüksek ücretlerle iş bulma imkanına kavuşacaklardır. Bizleri öğrenci arkadaşlarımızla buluşturan, bizimle aynı düşünceleri paylaşan Prof.Dr. Feriştah Sönmez hocamıza da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Talep edilmesi halinde bizler personel arkadaşlarımızla birlikte öğrenci arkadaşlarımızla buluşmaktan büyük keyif alacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327