Nurgül Yeşilçay kırmızı halının azizliğine uğradı

Özcan Deniz'in yazıp yönettiği Sevimli Tehlike filminin galası önceki akşam ÖzdilekPark AVM'de yapıldı. Galaya bir çok ünlü isim katıldı.

Nurgül Yeşilçay kırmızı halının azizliğine uğradı

Davetliler arasında Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Kerem Bursin ve Asena-Caner Erkin de vardı. En çok ilgiyi gören ise Meryem Uzerli oldu.

Maskulen imajıyla dikkat çeken Meryem Uzerli, gösterimin ardından Özcan Deniz’le birlikte objektiflerin karşısına geçti. Kıyafetini göstererek “Ben bugün adam oldum sizler için” diyen Uzerli, filmi nasıl bulduğu sorusuna “Hâlâ ağlıyorum. Gerçekten çok beğendim. Çok büyük konuşmak istemiyorum ama hayatım boyunca bu kadar güzel bir film izlemedim. Görüntüler, müzikler ve oyuncular çok güzel” yanıtını verdi.

Özcan Deniz de “Meryem yeni anne olduğu için film onu duygusal olarak çok etkiledi. Aslında hasta olduğu için galaya gelemeyecekti ama beni kırmadı. Geldiği için kendisine çok teşekkür ederim” dedi. Uzerli, “Özcan Deniz’in bir projesinde yer almak ister misiniz?” sorusuna ise şöyle karşılık verdi: “Bu kadar güzel bir senaryo olursa, ‘evet’ dememek için deli olmak lazım.”

“Paramparça” dizisinde başrolü paylaşan Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya, galaya birlikte geldi. Yeşilçay, basına poz verirken küçük bir kaza atlattı.Ayakkabısı kırmızı halıya takılan Yeşilçay, son anda Petekkaya’ya tutunarak düşmekten kurtuldu. Petekkaya, muhabirlere “Bu güzelliğe nazarınız değdi” diye takıldı.

Gizem Karaca, siyah büstiyeri ve kırmızı yüksek bel pantolonuyla galanın en dikkat çeken isimlerinden biriydi. 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327