Ödemiş Ticaret Odası’ndan Eğitime ’çanta’ Desteği

Ödemiş Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği desteğiyle Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da eğitim gören öğrencilere verilmek üzere üzere 4 bin adet çantayı milli eğitim müdürlükleri ve okullara dağıttı.Ödemiş Ticaret Odası,...

Ödemiş Ticaret Odası’ndan Eğitime ’çanta’ Desteği
Ödemiş Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği desteğiyle Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da eğitim gören öğrencilere verilmek üzere üzere 4 bin adet çantayı milli eğitim müdürlükleri ve okullara dağıttı.
Ödemiş Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği desteğiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilere çanta yardımı yaptı. Konu ile ilgili açıklama yapan Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Sevin şunları söyledi: “Odamız Ödemiş, Kiraz ve Beydağ Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlenen öğrencilere okul çantası yardımlarını ulaştırdı. İlköğretimde okuyan öğrenciler için 4 bin adet çift gözlü ve üç gözlü, yağmur geçirmez, fitilli-dikişli, resimli okul çantası alındı.Okul çantalarından 2 bin 500 adedi Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullara, 900 adedi Kiraz Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullara, 600 adedi Beydağ Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda okuyan öğrencilere dağıtılmak üzere odamızca teslim edildi. İhtiyaç sahibi öğrenciler okul müdürleri ve milli eğitim müdürlükleri tarafından belirlendi ve dağıtımı da buna göre yaptık. İhtiyaç sahibi herkese ulaşmaya çalıştık. Eğitim öğretime her yönden destek olmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı görmek bize en büyük mutluluktur. Tüm öğrencilerimize okul hayatında başarılar temenni ediyor ve çantalarını iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327