Odunpazarı Belediyesi’nden Çocuklara Tiyatro Eğitimi

Eskişehir Odunpazar Belediyesi tarafından 7 ile 12 yaş arasındaki çocuklara tiyatro eğitimi verilecek.Yapılan açıklamaya göre; Odunpazarı Belediyesi çocuklar için “Hayalindeki Kahramanı Oyna” isimli proje ile yaşları 7 ile 12 arasında...

Odunpazarı Belediyesi’nden Çocuklara Tiyatro Eğitimi
Eskişehir Odunpazar Belediyesi tarafından 7 ile 12 yaş arasındaki çocuklara tiyatro eğitimi verilecek.
Yapılan açıklamaya göre; Odunpazarı Belediyesi çocuklar için “Hayalindeki Kahramanı Oyna” isimli proje ile yaşları 7 ile 12 arasında değişen çocuklar tiyatro oyunculuğun tadına varacak. 15 Ekim’de sona erecek olan kayıtların ardından eğitimlere başlanacak. Çocuk tiyatrosunun, çocuklara sanat anlayışı kazandırmanın yanında hayal güçlerinin ve iletişim becerilerinin güçlenmesine, kendilerini tanıyarak eleştirel düşünme yeteneklerini geliştirmelerine kadar bir çok konuda önemli katkı sağlaması bekleniyor.
Kayıtların devam ettiğini belirten belediye yetkilileri, kayıt yaptırmak isteyen sanatseverlerin 15 Ekim’e kadar Odunpazarı Belediyesi Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi 5. katında bulunan tiyatro bölümüne, 2 adet fotoğraf ve aile izin dilekçesi ile başvuru yapabileceğini belirttiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327