Öğrencilerden Başkan Özgüven’e Sevgi Seli

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Öğretmen Abdurrahim İlkokulunu ziyaretinde öğrencilerin yoğun sevgisiyle karşılaştı.Konya Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı “Medeniyet Okulu Projesi” kapsamında Öğretmen...

Öğrencilerden Başkan Özgüven’e Sevgi Seli
Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Öğretmen Abdurrahim İlkokulunu ziyaretinde öğrencilerin yoğun sevgisiyle karşılaştı.
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı “Medeniyet Okulu Projesi” kapsamında Öğretmen Abdurrahim İlkokuluna giden Belediye Başkanı Özkan Özgüven öğrencilerin yoğun sevgi seli ile karşılaştı. Öğrenciler, Başkan Özgüven’le fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
Öğrencilerin derslerine çok iyi çalışmalarını ve bol bol kitap okumalarını isteyen Özgüven, “Sizlerden beklentilerimiz yüksek. Derslerinize çok iyi çalışmanızı ve bu ülkenin yönetiminde söz sahibi olmanızı istiyoruz. Güçlü Türkiye sizlerin omuzlarında yükselecek” dedi.
Başkan Özgüven, ziyaretinde öğrencilerin kendisine yönelttiği çeşitli sorulara da cevap verdi.
Karne tatilinde öğrencilerin kendisini ziyaret etmesini isteyen Özgüven öğrencilere sürpriz hediyeler vereceğini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327