Öğrencilerden Başkan Özgüven’e Ziyaret

Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencileri Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret etti.Samimi bir ortamda geçen ziyarette öğrenciler...

Öğrencilerden Başkan Özgüven’e Ziyaret
Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencileri Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret etti.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette öğrenciler Başkan Özgüven’e sorunlarını anlatarak çözüm istedi. Umut Furkan Küçük, Enes Sait Selvi, Şükrü Mert Konaş, Aykut Eren Başkaya, Murat Karadeveli, Hamza Çıngı, Aydanur Kuzgun, Gamze Mutlu’dan oluşan öğrenci heyeti okul ve TOKİ arasının ışıklandırılması, yine okul ve TOKİ arasındaki kaldırımların düzenlenmesini, okul bahçesinin çiçeklendirilmesi gibi isteklerini dile getirildi.
Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özgüven, sorunların çözümü için ziyaret esnasında birim müdürlerine talimatlar vererek sorunların çözümü için ilk adımı attı. Başkan Özgüven ülkenin değişik kentlerinden Ereğli’ye gelen öğrencilere Ereğli’nin bir süt şehri olduğunu vurgulamak için sütlü kahve ikram ederek Ereğli’nin “Sütün Merkezi” olduğunu ifade etti.
Başkan Özgüven ve öğrenciler ziyaretin çok verimli geçtiğini belirterek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327