Okan Bayülgen'in ilk konuğu Şirin'in eski kocası Osmantan Erkır

Okan Bayülgen uzun bir aradan sonra yeni bir şov programına başlıyor. Kasım ayının ilk günü Star TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak Dada Dandinistan programının konuğu ise Şirin Edilgen'in eski eşi Osmantan Erkır olacak.

Okan Bayülgen'in ilk konuğu Şirin'in eski kocası Osmantan Erkır

Okan Bayülgen, 1 Kasım'dan itibaren Star TV'de her Cumartesi saat 23.30'da yayınlanacak olan Dada Dandinistan adlı programının ilk konukları Atiye'nin yanı  Osmantan Erkır olacak.

Osmantan Erkır'ı konuk edecek

Star TV'de seyircilerin dizileri eleştireceği bir programı sunmaya hazırlanan Osmantan Erkır, Bayülgen'e misafir olacak. Erkır, Okan Bayülgen'in geçen mayıs ayında boşandığı Şirin Ediger'le 2005'te evlenmiş, 15 Haziran 2007'de ise boşanmıştı.

31 Aralık'ta evliliklerinde 5 yılı geride bırakan Okan - Şirin çifti, geçen 21 Mayıs'ta Adalar Adliyesi'nde sessiz sedasız boşanmış ancak kızları İstanbul'un psikolojisini düşünerek ayrıldıklarını aylarca yalanlamıştı. Boşanma kararında eşi Ediger'in aldatıldığını öğrenince masadaki tabağı Bayülgen'in suratına fırlatmasının neden olduğu biliniyor. Olay sırasında tabak gözüne gelince neredeyse kör olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Bayülgen, apar topar hastanede operasyona alınarak sağlığına kavuşabildi. Selin Atasoy'la aşk yaşayan Bayülgen'e tabak fırlattığı iddiasını da Ediger, "Öyle bir şey olmadı" diyerek yalanladı. 


Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327