Ölmeseydi yarın Bursa'daydı!

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Erol Büyükburç'un ölümü, Bursa'daki hayranlarını da yasa boğdu. Bursa'da Suare işletmecisi Yusuf Sabahyıldızı, Erol Büyükburç'un yarın akşam konser vermesini planladıklarını ancak, acı haber üzerine sahnede anma gecesi düzenleyeceklerini söyledi.

Ölmeseydi yarın Bursa'daydı!
Erol Büyükburç'un Etiler'deki evinde ölü bulunması hayranlarının yanı sıra yarın akşam için konser anlaşması yaptığı Bursa'da Suare'nin sahibi Yusuf Sabahyıldızı, acı haberle şoke oldu. Sabahyıldızı, "Erol beyin menajeri Tamer Şahin ile üç gün önce konser için konuştum. Yanında Erol bey de vardı. Tamer Şahin, Erol beyin yanında olduğunu çok heyecanlı olduğunu, uzun süre sonra Bursa'da vereceği konser ile yer yerinden oynatacağını söyledi. Onun bu yaştaki heyecanı beni çok duygulandırdı. Biz tüm hazırlıklarımız yapıp, kendisini ağırlamak için beklerken üzücü haber ile yıkıldık" dedi.

Konser biletlerinin 25 TL'den satışa çıkartıldığını, isteyenlere ücretlerinin iade edileceğini söyleyen Yusuf Sabahyıldızı, 600 kişi kapasiteli konserin verileceği salonda yarın akşam Erol Büyükburç için anma gecesi düzenleyeceklerini, sahneye ise anısına çiçek koyacaklarını açıkladı.Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327