Optimum’da Bebekler Yarıştı, Anneler Terledi

Optimum’daki Bebek Emekleme Yarışı birbirinden sevimli ve ilginç görüntülere sahne oldu.İzmir Optimum Outlet’te Medifema Hastanesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen organizasyon yoğun ilgi gördü. “Emeklerim, herkesi geçerim” sloganıyla...

Optimum’da Bebekler Yarıştı, Anneler Terledi
Optimum’daki Bebek Emekleme Yarışı birbirinden sevimli ve ilginç görüntülere sahne oldu.
İzmir Optimum Outlet’te Medifema Hastanesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen organizasyon yoğun ilgi gördü. “Emeklerim, herkesi geçerim” sloganıyla duyurulan etkinlikte 119 bebek yarıştı. Zaman zaman pistte oturarak ve akranlarıyla oyuna dalarak rekabetten uzak dünyalarını sergileyen bebeklerden sadece bitiş çizgisine önce varanlar değil, hepsi çeşitli hediyeler de kazandı.6 ve 12 aylık bebeklerin katıldığı ve 11 ayrı grup halinde gerçekleştirilen yarışmada bebekler, şirinlikleri ile izleyenlerin ilgi odağı oldu.
Bebeklerinin yarıştığı etkinlikte ailelerin de heyecanı görülmeye değerdi. Çocukların dikkatini çekmek için büyük çaba sarf eden aileler, adeta birbirleri ile yarıştı. Bebeğin hızını arttırmak adına hazırlıklı gelen aileler, bebeklerinin ilgisini çekmek için şekilden şekile girerken izleyenlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşattılar. Bitiş noktasında tezahürat yapan ailelerin bebeklerini motive etmek için balon ve oyuncakların yanı sıra telefonlarını, tablet bilgisayarlarını kullanması, “Teknoloji kuşağı geliyor” yorumlarına neden oldu.
Yarışmanın final birincisine Medifema Hastanesi tam altın, 2. ve 3. bebeklere hediye çeki verirken yarışma pistinde minik rüzgarlar estiren tüm bebekler Panço’dan hediye çeklerinin sahibi oldu. Çocukların yeni eğitim ve öğretim yılı heyecanına ortak olan Optimum Outlet keyifli bir alışveriş için tüm öğrencileri ve velileri bu renkli kampanyadan yararlanmaya davet ett.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327