Orman Genel Müdürlüğü, 2015 Bütçesi İçin Afyonkarahisar’da Toplandı

Orman Genel Müdürlüğü “2015 yılı Döner Sermaye Bütçe Toplantısı” Afyonkarahisar’da başladı.Kentteki termal bir otelde başlayan toplantının 28 Kasım tarihine kadar devam edeceği kaydedilirken, toplantıya Orman Genel Müdürü İsmail...

Orman Genel Müdürlüğü, 2015 Bütçesi İçin Afyonkarahisar’da Toplandı
Orman Genel Müdürlüğü “2015 yılı Döner Sermaye Bütçe Toplantısı” Afyonkarahisar’da başladı.
Kentteki termal bir otelde başlayan toplantının 28 Kasım tarihine kadar devam edeceği kaydedilirken, toplantıya Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez ile birlikte üstü düzey birim müdürleri katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda Orman Genel Müdürlüğü 2015 yılı bütçesi ile ilgili bilgiler veren Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Yüksel Erdoğan, planlanan 2015 yılı bütçesinin 2,7 milyar TL olduğunu söyledi. Toplantıda konuşan Üzmez ise Orman Genel Müdürlüğünün 175 yılık bir kurum olduğundan bahsederek, “175 yıl ile övünürken, çağda ayak uydurmaya devam edeceğiz. 7 milyonu orman köylüsü olmak üzere 10 milyon kişiyi direkt ilgilendiren bir teşkilatız. İşimiz çok fazla. Sadece 8 saat mesai ile bu işleri bitiremeyiz” dedi.
Üzmez, konuşmasında, iyi bir yöneticinin nasıl olması gerektiğine de değinerek, “İyi bir yönetici; disiplinli, ilkeli olur, inisiyatifi elinde tutar. Mazeret üretmez, elindeki imkanlarla en iyisini yapar. Yönetici planlı olur, başarıyı takdir eder, suçu da tekdir eder. Objektif olur, analitik düşünür, yeniliklere açık olur, akıl defteri bulundurur” diye konuştu.
Toplantı saha sonra yapılan sunumlar ile devam etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327