Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına Mehmet Somuncu Atandı

Osmanlı Ocakları Develi teşkilatının düzenlemiş olduğu ’Ümmetin Efendisi Yürüyüşü’ programına katılan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına Mehmet Somuncu’yu atadı.Osmanlı Ocakları...

Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına Mehmet Somuncu Atandı
Osmanlı Ocakları Develi teşkilatının düzenlemiş olduğu ’Ümmetin Efendisi Yürüyüşü’ programına katılan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına Mehmet Somuncu’yu atadı.
Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat yaptığı açıklamada, "Kayseri İl yönetimimize görevlerinde başarılar diliyoruz. Daha önce bölge başkanlığı ve il yönetimini oluşturmuştuk. Bazı sıkıntılardan dolayı feshetmek zorunda kalmıştık. Şimdi yeni Kayseri il yönetimimizi oluşturduk. İnşallah çok çalışarak bölge başkanlığını da tekrar kazanırlar" dedi.
Osmanlı Ocakları Kayseri İl Başkanı Mehmet Somuncu ise, "Öncelikle Bu görevi bana ve yönetimime layık gören Genel Başkanımız Kadir Canpolat beye ve bana destek veren Develi ilçe yönetimimize teşekkür ediyorum. Çok çalışacağız en kısa zamanda il binamızı tutup bir an önce ilçe yönetimlerini oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327