Osmanlıspor, Hacettepe Maçına Hazır

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Osmanlıspor FK, bugün yaptığı taktik ağırlıklı çalışmayla Hacettepe Spor maçının hazırlıklarını tamamladı.Bu sezon sportif faaliyetlerine Osmanlıspor Futbol Kulübü adıyla devam etme kararı...

Osmanlıspor, Hacettepe Maçına Hazır
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Osmanlıspor FK, bugün yaptığı taktik ağırlıklı çalışmayla Hacettepe Spor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Bu sezon sportif faaliyetlerine Osmanlıspor Futbol Kulübü adıyla devam etme kararı alan eski adıyla Ankaraspor A.Ş. yeni sezon hazırlıklarına bugün yaptığı tek antrenmanla devam etti. Başkent ekibi, Hacettepe Spor’la oynayacağı yarınki maçın hazırlıklarını tamamladı. Kulübün Batıkent’te bulunan tesislerinde, teknik direktör Osman Özköylü nezaretinde yapılan antrenmana oyuncular topla ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra 5’e 2 pas organizasyonuna geçen ekip, antrenmanın ikinci bölümünde çabukluk ve surete dayalı çalışma yaptıktan sonra taktik ağırlıklı çalışmayla idmanı tamamladı.
Osmanlıspor FK, yarın saat, 18:00’de Ostim Stadyumu’nda bu sezon 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Hacettepe Spor ile hazırlık maçı oynayacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327